خبرها و رویدادها

مروری بر تاریخچه TallyGenicom و پرینترهای خطی

مروری بر تاریخچه TallyGenicom و پرینترهای خطی

 كمپانی Manessmann Tally شرکت مشترک زیمنس و مانسمان ؛ Tally و سپس TallyGenicom که از ابتدای سال  2004 با ادغام دو کمپانی امریکایی Tally و Genicom فعالیت اجرایی خود را آغاز نمود ، یك كمپانی كاملاً  تخصصی در زمینه تولید انواع چاپگرهای كامپیوتر میباشد که در سال 2010 بخش چاپگرهای خطی آن عملا به تملک کمپانی آمریکایی پرینترونیکس درآمده است .

چاپگرهای خطی Tally که برای اولین بار در سال 1369 توسط شرکت واریان به بازار کشورمان معرفی گردیدند با توجه به تلاش متخصصین واریان و فارسی سازی فرم ویر آنها در سال 1371  که برای اولین بار برای یک چاپگر در ایران رخ داده بود به سرعت جایگاه ویژه ای در حوزه چاپگرهای ظرفیت بالا یافته و عملا سالها بدون رقیب یکه تاز بازار ایران بودند.

از سیاست‎های اصلی TallyGenicom  میتوان به طراحی و تولید اختصاصی چاپگرهایی با ساختار مستحکم ، بادوام و قابل اعتماد حتی برای کاربران خاص اشاره نمود. TallyGenicom طیف محصولات خود را جهت ارائه راه‎حل‎های جامع و کارآمد به مصرف‎کنندگان حرفه‎ای چاپگر در سراسر دنیا چنان گسترده نموده که به راحتی بتوان برای هر نیازی ، چاپگری مطلوب و مناسب برگزید تا با حداکثر کارآیی در جایگاه واقعی خود به کار گرفته شود.

 

 

 

 

شرکت صنعتی تالیسان

به اشتراک بگذارید: